salso art logo

name

مقدمه

سالسو یک بوتیک خلاق است که از سال ۱۳۹۰ کار خود را آغاز کرد. هدف سالسو ارائه بالاترین کیفیت در خلق راهکارها و محصولات خلاق بصری است. پیش زمینه‌ی فعالیت و تجربه‌ی اندوخته در سال‌های فعالیت، موجب توانمندی ســـالسو در ارائه خدمـــات و محصولات خلاقانه شده است. مطالعه خطای دید و استفاده از تکنیک‌های آن در طراحی و اجرای تبلیغات خلاقانه، عامل یکتا کننده‌ی این بوتیک در تمام دنیا است.

چرا سالسو؟

تجربه سال‌ها فعالیت در زمینه‌های مختلف از جمله طراحی گرافیک، تبلیغات، مارکتینگ، ارتباطات، رسانه‌های آنلاین و آفلاین، تحقیق و توسعه فنی مهندسی و تخصص ویژه در زمینه طراحی خطای دید، در سالسو آرت کنار هم قرار گرفته و امکان خلق ایده‌هایی ناب را فراهم آورده است. برندینگ، تبلیغات، مارکتینگ، تبلیغات غیر متمرکز، تبلیغات پارتیزانی، تبلیغات آنلاین و شبکه‌های اجتماعی، موبایل و وب، کمپین‌های تعاملی و هر آنچه یک کسب و کار برای معرفی هوشمندانه خود نیاز دارد، در راهکارهای ارائه شده توسط سالسو آرت در نظر گرفته می‌شوند.

ماموریت سالسو

سالسو آرت خلق تجربه های شگرف برای مخاطب را ماموریت خود می‌داند و سعی میکند تمام راهکارها و خدمات به این لحظه برسند.

 

About Us

Introduction

Salso a creative boutique that began its work in 2010. Salso goal of providing the highest quality to create innovative visual solutions and products. A background and experience accumulated in the years of activity, enables the provision of services and innovative products has been Salso. The illusion and techniques in the design and implementation of creative advertising, this boutique unique factor in the entire world.

Why Salso

has brought. Branding, advertising, marketing, advertising decentralized, guerrilla advertising, online advertising, social media, mobile and web, interactive campaigns and what a clever introduction to your business needs, the approaches taken by the art Salso .

Mission of Salso

Salso Art create great experiences for the audience his mission he wants all the solutions and services to reach this moment.

سوالات متداول

مخاطب آثار و فعالیت های سالسو آرت چه کسانی هستند؟

آثار تولید شده در بیشتر مواقع برای مخاطب عمومی طراحی می‌شوند. ممکن است سفارش این آثار با مقاصد تجاری و تبلیغاتی باشد.

آیا امکان همکاری با شما وجود دارد؟

بله، با مراجعه به بخش همکاری میتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع کسب نمایید.

نحوه سفارش یک کار چگونه است؟

محصولات کوچک از طریق فروشگاه قابل خریداری هستند. همچنین جهت آشنایی با نحوه سفارش های دیگر میتوانید صفحه نحوه سفارش را مطالعه نمایید.

آیا دوره هایی برای آموزش و تحقیق مباحث خطای دید در نظر گرفته اید؟

دوره ها و کارگاه های آموزشی به صورت محدود با ارسال اطلاعیه ها به لیست اعضای وبسایت اطلاع رسانی می شود.

سالسو ؟ salso

ما قصد داشتیم کار خاصی که انجام میدهیم را در نام خود مشخص کنیم. تصادفا این کلمه ساخته شد و معانی فوق العاده ای برای ما آشکار کرد.

اصلی ترین معنای مد نظر ما برای salso کلمه فوق العاده witty است. که به معنای بیان مطلبی با شوخی همراه با ظرافت، کنایه و لطافت است.

البته این کلمه در زبان‌های اسپانیایی، ایتالیایی و لاتین به صورت مشترک از ریشه واحد salsus به معنای salty یا نمکی ترجمه و شناخته میشود. در فارسی ما اسم بوتیک خلاق را «سالسو» می‌نویسیم چرا که صال خود کلمه ای خاص است به دو معنا. در فارسی به قطره باران درشتی گفته میشود که وقتی باز زمین برخورد میکند، زمبن را زیر و رو میکند، در عربی نیز به معنای یورش بردن است.

برای ما در اینجا …

money-icon

سود معنای متفاوتی دارد!

hardwork-icon

هیچ کاری سخت نیست!

idea-icon

ایده‌ها دارایی و سرمایه هستند!

creativity-icon

خلاقیت از همه چیز مهم تر است!

ما زنده از آنیم که آرام نگیریم …

باران های بهاری قطرات درشت و سنگینی دارند، زمین را زیر و رو و گوهری را پدیدار میکنند. گاهی سیلابی خروشان به راه می‌اندازند. هدایت که شوند، دریاچه ای را پر آب تر می‌کنند و دریایی می سازند.
صالسو آرت متولد یک لحظه نبوده است. سال ها بیقراری و تلاطم داشته. خواسته تا دریایی را از ایده ها، فرصت ها و گوهرهای درخشان پرکند؛ برای همه …

موجیم که آسودگی ما عدم ماست